| Kontakt | Dokumenty | Współpraca z firmami | Projekty |

Sport    


Licealiada 2015/2016

Licealiada 2014/2015
Licealiada 2013/2014
Licealiada 2012/2013
Licealiada 2011/2012
Licealiada 2010/2011
Licealiada 2009/2010

 

Chełmskie Igrzyska Sportowe

8 czerwca 2016 r. odbyły się III Chełmskie Igrzyska Sportowe.
Nasi uczniowie rywalizowali dzielnie w wielu dyscyplinach: sztafeta mieszana 10x700 m, koszykówka drużyn mieszanych, piłka nożna dziewcząt i chłopców, siatkówka dziewcząt i chłopców oraz „Prometeusz igrzysk”.

W klasyfikacji generalnej zajęliśmy wysokie II miejsce.

Do zawodów uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Wszystkim sportowcom i trenerom gratulujemy dobrego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.
.

Dyscyplina: Koszykówka

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Paweł Chojna 3at
2. Mateusz Mastalerz 3at
3. Kacper Mielniczuk 1az
4. Agnieszka Betiuk 1ht
5. Kinga Judczyc 1ht
6. Monika Usydus 1bt

Wynik: 5 miejsce

Dyscyplina: piłka nożna chłopców

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Dawid Grel 1bt
2. Radosław Członka 2ht
3. Maciej Czmielewski 2bt
4. Amadeusz Lewczuk 2bt
5. Łukasz Tokarz 2ht
6. Konrad Wdowicz 2ht
7. Ernest Okoniewski 3bt
8. Szymon Ciechomski 3bt

Wynik: 5 miejsce

Dyscyplina: piłka nożna dziewcząt

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Iza Żebrowska 2ht
2. Ola Świszcz 1bt
3. Olga Przymirska 2ht
4. Patrycja Kata 1az
5. Rebeka Borkowska 1ct
6. Monika Usydus 1bt
7. Edyta Sacawa 1bt
8. Daria Hladka 1ht

Wynik: 3 miejsce
Dyscyplina: piłka siatkowa chłopców

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Dominik Sadowski 1bt
2. Michał Tatysiak 1at
3. Dariusz Tymochowicz 1at
4. Ireneusz Saczuk 1at
5. Norbert Dudek 3az
6. Radosław Członka 2ht
7. Aleksander Domańczuk 3bt
8. Piotr Usyk 3bt
9. Mateusz Piątek 3at

Wynik: 3 miejsce

Dyscyplina: piłka siatkowa dziewcząt

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Weronika Bądaruk 1at
2. Aleksandra Dobosz 1ct
3. Sylwia Zielińska 1ct
4. Klaudia Dudek 1ct
5. Elisabeta Kruk 1ct
6. Klaudia Swieczak 2dt
7. Ewelina Woźniak 2dt
8. Marta Lewandowska 3at
9. Katarzyna Kogut 3bt

Wynik: 3 miejsce

Dyscyplina: Sztafeta 10x700 m

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Anna Król 3at
2. Norbert Dudek 3az
3. Aleksandra Nowosad 1ht
4. Marcin Jesionczak 3az
5. Paula Sydoruk 1ct
6. Łukasz Tokarz 2ht
7. Patrycja Grzesiuk 2bt
8. Sebastian Bodziacki 1ct
9. Daria Hladka 1ht
10. Dawid Kowalczyk 3ht

Wynik: 3 miejsce

Dyscyplina: Prometeusz Igrzysk

Lp. Imię Nazwisko Klasa
1. Grzesiuk Patrycja 2bt
2. Kata Patrycja 1az


   

Miejska Licealiada Badminton - 5.02.2016


Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny:

Skład drużyny dziewcząt:
Natalia Zdanowicz - 4dt
Olga Przymirska - 2ht

Skład drużyny chłopców:
Mateusz Piątek - 3at
Marcin Wojdat - 2at
Dominik Sadowski - 1bt

Dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy III.

Gratulujemy wysokich wyników.
Uczniów do zawodów przygotowała Aneta Wójtowicz.


   

LICEALIADA PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

Mecze rozegrane były dnia 7 stycznia 2016 r. w I LO. Dziewczęta awansowały do finałów, które odbyły się również w I LO dnia 12.01.2016. W walce o III miejsce uległy III LO dopiero w taj breku z wynikiem 14: 16 ostatecznie zajmując IV miejsce.

SKŁAD DRUŻYNY
1. Bądaruk Weronika
2. Jamroz Mariola
3. Lewandowska Marta
4. Mazur Karolina
5. Smoter Klaudia
6. Sydoruk Paula
7. Szwarc Klaudia
8. Świeczak Klaudia
9. Tukiendorf Monika
10.Woźniak Ewelina
11.Elisabetta Kruk

Uczniów do zawodów przygotowała Aneta Wójtowicz.


LICEALIADA PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

Zawody odbyły się dnia 14.12. 2016 r. w I LO. Chłopcy zajęli miejsce VII.
SKŁAD DRUŻYNY
1. Gajosz Krystian
2. Barnaś Bartosz
3. Czerniej Tomasz
4. Członka Radosław
5. Dudek Norbert
6. Gajosz Krystian
7. Rojewski Rafał
8. Sadowski Dominik
9. Tymochowicz Dariusz
10. Tatysiak Michał

Uczniów do zawodów przygotowała Aneta Wójtowicz.


Indywidualne zawody w pływaniu

Indywidualne zawody w pływaniu na szczeblu ½ finałów wojewódzkich 8.12.2015 r. Świdnik


W zawodach rejonowych reprezentowali nas uczniowie:
1. Anita Krzyżanowska w stylu klasycznym zajmując IV miejsce z czasem 0:47,36
2. Paweł Nowosad w stylu klasycznym zajmując VII miejsce z czasem 0:45,39


Opiekun Bożena Szukało
Serdecznie gratulujemy dobrych startów.



Miejska Licealiada w sztafetach pływackich i startach indywidualnych 2.12.2015 r.

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w rywalizacji sztafet pływackich
Drużyna męska w składzie:
1. Karol Bałuka
2. Bartosz Barnaś
3. Bartłomiej Kiciak
4. Marcin Kruk
5. Mateusz Mastalerz
6. Michał Michalczuk
7. Kacper Mielniczuk
8. Paweł Nowosad
9. Mateusz Piątek
10. Konrad Wdowicz
11. Marcin Wojdat

Chłopcy dzielnie walczyli i ostatecznie uplasowali się na 5 miejscu.

Indywidualnie wystartowali:
1. Anita Krzyżanowska w stylu klasycznym zajmując II miejsce z czasem 0:47,28
2. Paweł Nowosad w stylu dowolnym zajmując III miejsce z czasem 0:47,65
3. Mateusz Piątek w stylu klasycznym zajmując IV miejsce z czasem 0:48,09
4. Darya Nekrasva w stylu dowolnym zajmując IVmiejsce z czasem 0:34,35




Do zawodów na szczeblu rejonowym zakwalifikowali się:
1. Anita Krzyżanowska
2. Paweł Nowosad

Opiekun Bożena Szukało

 

XXVI Bieg Niepodległości

10 listopada 2015r w Biegu Niepodległości wystartowało 725 uczestników w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach.

Naszą szkołę, na dystansie 1300m reprezentowało 20 uczniów:

1. Paula Sydoruk 1ct
2. Anna Król 3at
3. Patrycja Grzesiuk 2bt
4. Daria Hladka 1ht
5. Patrycja Panasiuk 2 at
6. Marta Uraziuk 2 at
7. Paulina Bondaruk 2 at
8. Dominika Czuluk 2 at
9. Paulina Sitarz 2 at
10. Natalia Semeniuk 2 at
11. Karolina Grabowiecka 2 at
12. Norbet Dudek 3az
13. Robert Matwiejczuk 3az
14. Mateusz Mastalerz 3at
15. Łukasz Tokarz 2ht
16. Dominik Sadowski 1bt
17. Arkadiusz Kloc 3dz
18. Marcin Wojdat 2 at
19. Mariusz Jóźwicki 2at
20. Rafał Rojewski3 bt


W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy IV miejsce.

Indywidualnie sukces odniosły dziewczęta zajmując wysokie miejsce:
Paula Sydoruk IV miejsce
Anna Król V miejsce
Patrycja Grzesiuk VII miejsce

Wśród chłopców najwyżej uplasował się
Norbet Dudek zajmując wysokie VII miejsce

Wszystkim gratulujemy ukończenia biegu.




 

MIEJSKI I REJONOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 13 XI 2015 r odbyła się miejska licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców . W turnieju uczestniczyli uczniowie naszej szkoły w składzie:

DZIEWCZĘTA
1.Hladka Daria kl Iht
2. Judczyc Kinga kl I ht
3. Smoter Klaudia kl 3 bt
CHŁOPCY
1.Kruk Marcin kl 4 ht
2.Rogulski Kamil kl 2bt

Swój pierwszy sukces odniosła Daria Hladka zajmując 4 miejsce uzyskała awans do zawodów rejonowych. W zawodach rejonowych Daria zajęła wysokie 7 miejsce będąc o krok od zawodów wojewódzkich. W decydującym pojedynku uległa zawodniczce z Włodawy która ostatecznie zajęła 3 miejsce
Wśród chłopców najlepiej wypadł Marcin Kruk zajmując 6 miejsce. W pojedynku o awans do zawodów rejonowych przegrał z uczniem I LO w Chełmie.

Uczniów do zawodów przygotował Adam Rejent

   

Miejska Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe - 22 IX 2015 r.

ZSO nr 7 w Chełmie
Dziewczęta 10 X 800 m

1. Kamińska Katarzyna, kl.4ht
2. Grzesiuk Patrycja, kl.2bt
3. Przymirska Olga, kl.2ht
4. Dubij Martyna, kl.1ht
5. Judczyc Kinga, kl.1ht
6. Hladka Daria, kl.1ht
7. Sydoruk Paula, kl.1ct
8. Borkowska Rebeka , kl.1ct
9. Rej Nikola, kl.2at
10. Grabowiecka Karolina , kl.2at

Dziewczęta w zawodach zajęły IV miejsce.

Chłopcy 10 X 1500 m
1. Dudek Norbert, kl.3az
2. Matwiejczuk Robert, kl.3az
3. Paszkowski Radosław, kl.1ht
4. Bodziacki Sebastian, kl.1ct
5. Remiś Jakub, kl.1ct
6. Sadowski Dominik, kl.1bt
7. Tatysiak Michał, kl.1at
8. Tokarz Łukasz, kl.2ht
9. Wdowicz Konrad, kl.2ht
10. Bałuka Karol, kl.1at

Chłopcy w zawodach zajęli VI miejsce.

Uczniów do Sztafetowych Biegów Przełajowych przygotowali Bożena Szukało i Janusz Lesicki.



Rejonowa Licealiada Ligi Lekkoatletycznej 25 IX 2015 r.

Stadion OSiR – Rejowiec Fabryczny
Dziewczęta
1. Panasiuk Patrycja, kl.2at
2. Sydoruk Paula, kl.1ct
3. Hladka Daria, kl.1ht
4. Kamińska Katarzyna, kl.4ht
5. Przymirska Olga, kl.2ht
6. Borkowska Rebeka, kl.1ct
7. Grzesiuk Patrycja, kl.2bt
8. Król Anna, kl.3at
9. Bondaruk Paulina, kl.2at
10. Judczyc Kinga, kl.1ht
11. Dubij Martyna, kl.1ht
12. Nazar Natalia, kl.3az
13. Kudelska Barbara, kl.2at
Dziewczęta w klasyfikacji miejskiej zajęły III miejsce, a w rejonowej IV miejsce z wynikiem - 861 pkt.

Chłopcy
1. Tokarz Łukasz, kl.2ht
2. Konotopskij Aleksander, kl.1ct
3. Rot Maciej, kl.4bt
4. Kloc Arkadiusz, kl.3dz
5. Jasiocha Franciszek, kl.4bt
6. Wdowicz Konrad, kl.2ht
7. Dudek Norbert, kl.3az
8. Tatysiak Michał, kl.1at
9. Matwiejczuk Robert, kl.3az
10. Gajosz Krystian, kl.4at
11. Gajosz Kacper, kl.2bt
12. Rojewski Rafał, kl.3bt
13. Bałuka Karol, kl.1at

Chłopcy zajęli w klasyfikacji miejskiej VI miejsce, a w rejonowej VII miejsce zdobywając 843 pkt.

Młodzież do startu w zawodach przygotowali Bożena Szukało i Janusz Lesicki.





Indywidualne Biegi Przełajowe w Adamowie

07 X 2015 r.
Skład drużyny:
1. Sydoruk Paula, kl.1ct
2. Hladka Daria, kl.1ht
3. Dubij Martyna, kl.1az
4. Grzesiuk Patrycja, kl.2bt
5. Król Anna, kl.3at
6. Kamińska Katarzyna, kl.4ht
7. Matwiejczuk Robert, kl.3az

Dziewczęta biegły na dystansie 1500 m, a chłopcy 3000 m. Najlepiej z naszej drużyny pobiegła Anna Król, zajmując X miejsce.

Uczniów do zawodów przygotowywała Pani Bożena Szukało.